Opinie Naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów na temat pracy biura detektywistycznego PiT Detektywi w Poznaniu oraz świadczonych usług. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zachęcamy do współpracy nowych Klientów.


W trudnym momencie życia uległam manipulacji oszusta. Utarta złudzeń, marzeń i poważnej sumy pieniędzy a przede wszystkim strach, co jeszcze może się wydarzyć. W Biurze Detektywistycznym PiT znalazłam profesjonalna poradę i zrozumienie. Kontakt do nich otrzymałam od mojej Mamy.
W tamtej chwili uratowała mnie empatia panów detektywów oraz ich serdeczne podejście do mojej sprawy. Krok po kroku załatwialiśmy kolejne problemy, które powstały w czasie mojej znajomości z tym oszustem. Jestem im bardzo wdzięczna!!!


Detektywi Piotr i Tomasz charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie już po pierwszym dniu otrzymałam pierwsze dowody zdrady. Podczas prowadzenia sprawy byłam informowana na bieżąco o posunięciach. Panowie bardzo wyrozumiali
i zaangażowani.

Agata


Podejrzewałam męża o zdradę. Znajomy polecił mi skorzystanie z usług Biura Detektywistycznego PIT. Mimo lęku i zawstydzenia całą sytuacją, w której się znalazłam, Panowie okazali się profesjonalistami, który nie tylko znali się na swojej pracy, lecz również - co dla mnie było bardzo istotne - w tym trudnym okresie wspierali mnie psychicznie i ustawiali do pionu, żebym się nie załamała. Detektywi uzyskali dla mnie niepodważalne dowody na zdradę męża. Mimo zakończenia sprawy nadal mogę liczyć na rozmowę i słów otuchy zarówno ze strony p. Piotra, jak i ze strony p. Tomasza. Miałam szczęście, że w tej całej sytuacji trafiłam właśnie na nich :)

S.

 

Nie mam doświadczenia z firmami tego typu, ale współpraca z PiT Detektywi była bardzo udana. Panowie wykonali swoje zadanie profesjonalnie widać, że mają duże doświadczenie w pracy. Pomogli mi odnaleźć córkę całą i zdrową. Współpraca układała się bardzo dobrze a co ważne są po prostu ludźmi którzy pracują z pasją. Dają wsparcie i dobre rady nawet 24 godz. na dobę.

Gorąco polecam i oceniam na 6.

Dorota K.


Do detektywów zgłosiłam się w celu potwierdzenia niewierności mojego wieloletniego partnera. Piotr i Tomasz od początku wykazali się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Sprawę rozwiązali w błyskawicznym tempie, dostarczając konkretne dowody zdrady mojego partnera. Ponadto potrafili wesprzeć dobrym słowem czy szczerą rozmową, co dodawało mi sił w tych ciężkich chwilach. Szczerze polecam współpracę z Detektywami PiT. Kto skorzysta z ich usług, na pewno się nie zawiedzie! Ja będę im dozgonnie wdzięczna.

Kam B

 

Musiałam skorzystać z usług Biura Detektywistycznego, gdyż podejrzewałam męża o zdradę. Przeczytałam wiele pozytywnych opinii o tej firmie. Współpracowałam z Panem Piotrem przez dwa miesiące. Niestety moje przypuszczenia co do męża potwierdziły się. Detektywi okazali mi wsparcie psychologiczne a ich praca była bardzo profesjonalna. Panowie wykazywali się pełnym zaangażowaniem. Na bieżąco byłam informowana o tym co się dzieje w sprawie. Mimo, iż nie mogłam kontaktować się bezpośrednio z Panem Piotrem nie stanowiło to przeszkody we współpracy. Polecam to Biuro z czystym sumieniem.

Patrycja

Detektyw Piotr        +48 570 225 224