Zabezpieczenie przeciwpodsłuchowe rozmów biznesowych i handlowych

Nowość wśród usług prywatnych detektywów PiT

System przeciwpodsłuchowy

Nowością w ofercie biura detektywistycznego
PiT Detektywi jest zabezpieczenie rozmów biznesowych, handlowych czy konferencji
za pomocą profesjonalnego systemu przeciwpodsłuchowego. Akustyczny system przeciwpodsłuchowy jest aktualnie jedynym urządzeniem, które może całkowicie zabezpieczyć przed każdym rodzajem inwigilacji.

Najczęściej w ramach ochrony poufności stosuje się różne metody wykrywania potencjalnych zagrożeń oraz zagłuszacze o działaniu elektromagnetycznym, których zadaniem jest blokowanie wszelkich urządzeń przesyłających dane drogą radiową. Istnieje jednak wiele rodzajów podsłuchów, które nie zostaną w ten sposób wykryte, np. zwykły dyktafon.

Dzięki usłudze oferowanej przez biuro detektywistyczne PiT Detektywi, możecie być pewni, że Wasze poufne rozmowy nie zostaną w żaden sposób zarejestrowane czy podsłuchane. Urządzenie wykorzystywane przez detektywów PiT emituje losowe zakłócenia akustyczne, które całkowicie maskują treść prowadzonych rozmów oraz uniemożliwiają odfiltrowanie dźwięku z nagrania.

Użytkownicy konferencji wyposażeni są w zestawy słuchawkowe, dzięki którym mogą się swobodnie porozumiewać. Każde urządzenie pozwala na jednoczesne użycie 6 zestawów słuchawkowych. Możliwa jest współpraca 2 lub 3 systemów i tym samym rozszerzenie do 18 zestawów słuchawek.

Dzięki niedużym rozmiarom urządzenie jest w pełni mobilne, może zostać szybko uruchomione i użyte w każdym miejscu.

Jesteś zainteresowany tą usługą? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o wykorzystywanym przez detektywów urządzeniu? Skontaktuj się z biurem detektywistycznym PiT Detektywi.

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Detektyw Piotr        +48 570 225 224